Industera Nedir?

Türkiye’de ve dünyada birçok ilke öncü olan Akşanera; nitelikli insan kaynağı yaratabilmek için 2.500.000 m²’ ye ulaşan yapım tecrübesini ve bilgisini sektörün hizmetine yeni bir kuruluş ile sunuyor: Akşanera Akademi.

Akşanera, markaları ile birlikte soğuk şekillendirilmiş galvanize çelik profiller ile oluşturulan yapıları, yapıya ait her türlü malzemesi de dahil, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre, dünyanın dört bir yanındaki pazarlarına sunar. Uygulama süreçlerinin tamamında da eğitim birinci önceliğidir.

Sektöründe Akademisi ile ‘Mavi Okyanus’ unu yaratan Akşanera’nın en önemli farkı her adımda yaptığı işe deneyimini, yaratıcılığını ve şevkini katan insan kaynağıdır. Bunun oluşabilmesinin en önemli unsuru ise yaygın, periyodik ve sürdürülebilir eğitimdir.

Sektörün talep ettiği, en önemli ihtiyaçlarından biri olan ve gelişmesini sağlayacak nitelikli insan kaynağını oluşturabilmek amacıyla kurulan Akşanera Akademi; sunduğu eğitimler ile uygulama yaparken nelere ihtiyaç duyacağınızı ve nasıl uygulama yapacağınızı adım adım öğrenerek doğru bilgiye sahip olmanızı hedefler. Aldığınız eğitim, edindiğiniz bilgileri sistematik bir şekilde kullanarak doğru kararları alıp, doğru ve etkin bir şekilde uygulama yapmanızı sağlar.

Toplam kalite yönetimi ile kaliteyi koruma, geliştirme ve iyileştirme çabalarını bütünleştirerek, her aşamada müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarının üstünde hizmet sunar.

Akşanera, akademisi ile birlikte tüm süreçlerde edindiği bilgi ve tecrübesini çözüm ortaklarına öğreterek ve eğiterek sosyal sorumluluk bilinciyle de hareket eder.


CE

AB Standartları
Uygunluk Belgesi

EPD

Çevresel Ürün
Deklerasyonu

TUCSAMARK

Yapısal Çelik
Yeterlilik Belgesi

TS ISO 9001:2008

Kalite Yönetim Sistemi

TS ISO 14001:2004

Çevre Yönetim Sistemi

TS OHSAS 18001

İşçi Sağlığı Güvenliği Sistemi